Про нас

Завод Спецій "FOODALLIACE" спеціалізується на розробці і виробництві функціональних рішень (сухих харчових сумішей) для м'ясної, хлібобулочної, кондитерської, молочної, борошномельної, масложирової та рибної продукції, для виробників напівфабрикатів, снеків і фасувальних компаній.

ПРОДУКТОВИЙ ПОРТФЕЛЬ "FOODALLIANCE"

 • Сухий знежирений молочний продукт
 • Сухий незбиранний молочний продукт
 • Яєчний порошок
 • Альбумін
 • Ропні препарати (для делікатесної групи продукції, для птахів, для жирного типів м'яса (свинина, яловичина)), Функціональні суміші (Згущення, Емульгування, Стабілізуюча функція фаршу (кольору, об'єму, густини, РН)), Препарати для інектажа
 • Соєвий білок
 • Пшеничний білок (глютен, клейковина)
 • Хлібопекарські суміші (зернові, заварних хлібів, для багетів, чіабати, здоби, для обробки поверхні)
 • Ванілін. Харчова добавка смако-ароматична.
 • Молочна суха сироватка ароматизована зі смаком та ароматом натурального молока. Комплексна добавка.
 • Начинки та наповнювачі для напівфабрикатів (Суха картопляна начинка, Суха шпинатна начинка).
 • Поліпшувач пельменного тіста.
 • Хлібні Покращувачі від усіх видів цвілі
 • Хлібні Покращувачі

У нас є все необхідне обладнання і ресурси, для виконання великих замовлень відповідно до своїх уподобань в короткі терміни.

Щоб переглянути комерційну пропозицію з повним асортиментом: натиснути тут

ВИКОНУЄМО ТАКОЖ ПОСЛУГИ: СУХОГО ЗМІШУВАННЯ, ПОМОЛУ, ВНЕСЕННЯ АРОМАТІВ по рецептурі замовника, ДИСТРИБ'ЮЦІЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ З ДОСТАВКОЮ ДО ВАС НА ВИРОБНИЦТВО.

Новини

Завод Спецій "FOODALLIACE"

Компанія Фудальянс прийняла стратегічні рішення, розвиток власного виробництва і продаж всієї сировини під власним брендом FOODALIANCE SPICE FACTORY LTD.

Переваги:

не залежимо від умов виробників дистрибуційних продуктів, виконуємо довгострокові контракти, просуваємо свій бренд а не чужий, несемо пряму відповідальність за якість продукту, що виробляється, забезпечуємо необхідною якісною документацією і протоколами безпеки продуктів, індивідуально підбираємо продукт за ціною якості згідно контракту зі споживачем.

Важлива інформація

на ринку сухого молока багато пропозицій з ціною нижче в рази ніж у прямого виробника сухого молока, ринок "просить ціну", виробники стратегічних хлібобулочних, м'ясних продуктів намагаються "тримати ціни" при постійному подорожчанні всього сировини, тому "гра з цінами" призводить постачальників не тільки до жорсткої конкуренції, постачальники змушені йти на різні хитрощі за часту молочну суху сироватку видавати за знежирене молоко продаючи в два рази дешевше ніж сухе молоко ДСТУ, наприклад сухе молоко 1,5% ДСТУ на молоко заводах в січні варто по 80грн., а в тендерах на закупівлі прохідні ціни по 40 грн., покупець і продавець в "гонитві за ціною" порушують законодавство, що в підсумку призводить до різних проблем (перевірки контролюючих органів, скасування ПДВ і т.д.).
Завод спецій "Фудальянс" піклується не тільки про власну репутацію і безпеки, турбота про клієнтів-партнерах компанії в пріоритеті для Нас. Тому для споживачів сухих молочних продуктів нами розроблена лінійка аналогів сухого молока як знежиреного 1.5%, так і цілісного 25%, на будь-який запит споживача, продукт пройшов випробування безпеки на мікробіологію і відсутність ГМО, отримані всі необхідні висновки, фізико-хімічні властивості відповідають нормам ТУ. 23.02.2021р.

Співробітництво

За роки роботи на ринку України ми сформували надійні та стійкі партнерські відносини як з підприємствами харчової промисловості, так і з виробниками харчової сировини та інгредієнтів. Разом з тим ми завжди зацікавлені в збільшенні числа наших партнерів. Клієнтам ми готові запропонувати широкий асортимент пропонованої продукції, оптимальні ціни, відстрочку платежу і товарний кредит. Для нових постачальників, зацікавлених в роботі на даному ринку, у нас розроблені програми по впровадженню нових видів продукції і збільшення обсягів продажів в разі присутності продукту на ринку.