О нас

Завод Специй "FOODALLIACE" специализируется на разработке и производстве функциональных решений (сухих пищевых смесей) для мясной, хлебобулочной, кондитерской, молочной, мукомольной, масложировой и рыбной продукции, для производителей полуфабрикатов, снеков и фасовочных компаний.

ПРОДУКТОВЫЙ ПОРТФЕЛЬ "FOODALLIANCE":

 • Сухой обезжиренный молочный продукт
 • Сухой цельный молочный продукт
 • Яичный порошок
 • Альбумин
 • Пшеничный белок (глютен, клейковина)
 • Соевый белок
 • Хлебные Улучшители от всех видов плесени
 • Хлебопекарные смеси (зерновые, заварных хлебов, для багетов, Чиабата, Здоб, для обработки поверхности)
 • Ванилин. Пищевая добавка вкусо-ароматическая.
 • Молочная сухая сыворотка ароматизированная со вкусом и ароматом натурального молока. Комплексная добавка.
 • Начинки и наполнители для полуфабрикатов (Сухая Картофельная начинка, Сухая шпинатная начинка)
 • Улучшитель пельменного теста
 • Рассольные препараты (для деликатесной группы продукции, для птиц, для жирных типов мяса (свинина, говядина)), Функциональные смеси (сгущение, эмульгирования, Стабилизирующая функция фарша (цвета, объема, плотности, РН)), Препараты для инектажа

У нас есть все необходимое оборудование и ресурсы, для выполнения крупных заказов в соответствии с Вашими предпочтениями в короткие сроки.

Чтобы посмотреть коммерческое предложение с полным ассортиментом: нажать здесь

ВЫПОЛНЯЕМ ТАКЖЕ УСЛУГИ: СУХОГО СМЕШИВАНИЯ, ПОМОЛА, ВНЕСЕНИЯ АРОМАТОВ ПО РЕЦЕПТУРАМ ЗАКАЗЧИКА, ДИСТРИБЬЮЦИЯ ПИЩЕВОГО СЫРЬЯ С ДОСТАВКОЙ К ВАМ НА ПРОИЗВОДСТВО.

Новини

Завод Спецій "FOODALLIACE"

Компанія Фудальянс прийняла стратегічні рішення, розвиток власного виробництва і продаж всієї сировини під власним брендом FOODALIANCE SPICE FACTORY LTD.

Переваги:

не залежимо від умов виробників дистрибуційних продуктів, виконуємо довгострокові контракти, просуваємо свій бренд а не чужий, несемо пряму відповідальність за якість продукту, що виробляється, забезпечуємо необхідною якісною документацією і протоколами безпеки продуктів, індивідуально підбираємо продукт за ціною якості згідно контракту зі споживачем.

Важлива інформація

на ринку сухого молока багато пропозицій з ціною нижче в рази ніж у прямого виробника сухого молока, ринок "просить ціну", виробники стратегічних хлібобулочних, м'ясних продуктів намагаються "тримати ціни" при постійному подорожчанні всього сировини, тому "гра з цінами" призводить постачальників не тільки до жорсткої конкуренції, постачальники змушені йти на різні хитрощі за часту молочну суху сироватку видавати за знежирене молоко продаючи в два рази дешевше ніж сухе молоко ДСТУ, наприклад сухе молоко 1,5% ДСТУ на молоко заводах в січні варто по 80грн., а в тендерах на закупівлі прохідні ціни по 40 грн., покупець і продавець в "гонитві за ціною" порушують законодавство, що в підсумку призводить до різних проблем (перевірки контролюючих органів, скасування ПДВ і т.д.).
Завод спецій "Фудальянс" піклується не тільки про власну репутацію і безпеки, турбота про клієнтів-партнерах компанії в пріоритеті для Нас. Тому для споживачів сухих молочних продуктів нами розроблена лінійка аналогів сухого молока як знежиреного 1.5%, так і цілісного 25%, на будь-який запит споживача, продукт пройшов випробування безпеки на мікробіологію і відсутність ГМО, отримані всі необхідні висновки, фізико-хімічні властивості відповідають нормам ТУ. 23.02.2021р.

Співробітництво

За роки роботи на ринку України ми сформували надійні та стійкі партнерські відносини як з підприємствами харчової промисловості, так і з виробниками харчової сировини та інгредієнтів. Разом з тим ми завжди зацікавлені в збільшенні числа наших партнерів. Клієнтам ми готові запропонувати широкий асортимент пропонованої продукції, оптимальні ціни, відстрочку платежу і товарний кредит. Для нових постачальників, зацікавлених в роботі на даному ринку, у нас розроблені програми по впровадженню нових видів продукції і збільшення обсягів продажів в разі присутності продукту на ринку.