Лимонна кислота від Фудальянса

Лимонна кислота- це порошок білого кольору, добре розчинний у воді. Лимонна кислота отримала статус харчової добавки з присвоєним їй кодом E330, застосування якої офіційно дозволено в харчовій промисловостібагатьох країн.

Основне застосування Е330 - виробництво хлібобулочних і кондитерських виробів, напоїв, в тому числі сухих.

На виробництвах цей продукт з успіхом застосовується в декількох напрямках:

  • в якості підкислювача (для додання приємного присмаку), регулятор кислотності і освіжувача при виготовленні алкогольних (лікери, вина) і безалкогольних (лимонади), шипучих і сухих, газованих і негазованих (соки, чаї) напоїв;
  • як підсилювач смаку при виготовленні кондитерської продукції (тортів і тістечок, морозива і мусів, начинки для шоколадних цукерок і карамелі, східних солодощів);
  • в якості консерванту для збільшення терміну зберігання при виробництві соусів (кетчупів, майонезів), солодких джемів і желе, плавлених сирів і заморожених продуктів, консервів м'ясних, плодоовочевих і рибних;
  • в якості активної речовини, що оберігає від процесу розкладання (зважаючи на наявність важких металів) при виробництві жирів і масел для максимально зменшити можливість виникнення гіркоти.
  • Е330 спільно з харчовою содою (Е500) - це всім відомий розпушувач для тіста, що надає здобного тіста пишність і легкість.

Виробництво харчових продуктiв лимонна кислота повинна відповідати таким вимогам (ГОСТ 908-79):

  • зовнішній вигляд - безбарвні або з жовтуватим відтінком кристали;
  • слабкі розчини (1 2% -ві) повинні мати приємний кислий смак;
  • розчин лимонної кислоти в дистильованої воді повинен бути прозорим, без запаху;
  • структура - суха, сипуча, на дотик НЕ липка;

Основним виробником лимонної кислоти є: Китай.

Пакетлимонну кислоту в паперову тару з двошаровою внутрішньою прокладкою з пергаменту, підпергаменту або воскової папери по 25 кг.

Лимонну кислотузберігаютьв критих складських приміщеннях на дерев'яних стелажах чи піддонах при відносній вологості повітря не більше 70%.

Термін зберіганнялимонної кислоти в великій фасовці в мішках вкладишах з "харчової" плівки - не більше двох років з дня виготовлення, в дрібній фасування для роздрібного продажу - не більше одного року.

Новини

Завод Спецій "FOODALLIACE"

Компанія Фудальянс прийняла стратегічні рішення, розвиток власного виробництва і продаж всієї сировини під власним брендом FOODALIANCE SPICE FACTORY LTD.

Переваги:

не залежимо від умов виробників дистрибуційних продуктів, виконуємо довгострокові контракти, просуваємо свій бренд а не чужий, несемо пряму відповідальність за якість продукту, що виробляється, забезпечуємо необхідною якісною документацією і протоколами безпеки продуктів, індивідуально підбираємо продукт за ціною якості згідно контракту зі споживачем.

Важлива інформація

на ринку сухого молока багато пропозицій з ціною нижче в рази ніж у прямого виробника сухого молока, ринок "просить ціну", виробники стратегічних хлібобулочних, м'ясних продуктів намагаються "тримати ціни" при постійному подорожчанні всього сировини, тому "гра з цінами" призводить постачальників не тільки до жорсткої конкуренції, постачальники змушені йти на різні хитрощі за часту молочну суху сироватку видавати за знежирене молоко продаючи в два рази дешевше ніж сухе молоко ДСТУ, наприклад сухе молоко 1,5% ДСТУ на молоко заводах в січні варто по 80грн., а в тендерах на закупівлі прохідні ціни по 40 грн., покупець і продавець в "гонитві за ціною" порушують законодавство, що в підсумку призводить до різних проблем (перевірки контролюючих органів, скасування ПДВ і т.д.).
Завод спецій "Фудальянс" піклується не тільки про власну репутацію і безпеки, турбота про клієнтів-партнерах компанії в пріоритеті для Нас. Тому для споживачів сухих молочних продуктів нами розроблена лінійка аналогів сухого молока як знежиреного 1.5%, так і цілісного 25%, на будь-який запит споживача, продукт пройшов випробування безпеки на мікробіологію і відсутність ГМО, отримані всі необхідні висновки, фізико-хімічні властивості відповідають нормам ТУ. 23.02.2021р.

Співробітництво

За роки роботи на ринку України ми сформували надійні та стійкі партнерські відносини як з підприємствами харчової промисловості, так і з виробниками харчової сировини та інгредієнтів. Разом з тим ми завжди зацікавлені в збільшенні числа наших партнерів. Клієнтам ми готові запропонувати широкий асортимент пропонованої продукції, оптимальні ціни, відстрочку платежу і товарний кредит. Для нових постачальників, зацікавлених в роботі на даному ринку, у нас розроблені програми по впровадженню нових видів продукції і збільшення обсягів продажів в разі присутності продукту на ринку.