продукты питания

Ванілін

1

Ванілін кристалічний

Китай

25кг

2

Ванілін порошковий

Україна

25кг

Детальніше Замовити

Ізюм

1

Ізюм світлий

Узбекистан

10кг

2

Ізюм темний

Узбекистан

10кг

3

Ізюм

Іран

10кг

Крохмаль

1

Крохмаль картопляний

Польща

25кг

2

Крохмаль кукурудзяний

Україна

25кг

Детальніше Замовити

Наповнювачі кондитерські

1

Наповнювач абрикос

Україна

10кг

2

Наповнювач ананас

Україна

10кг

3

Наповнювач апельсин

Україна

10кг

4

Наповнювач банан

Україна

10кг

5

Сухі молочні продукти

 

1

Сухе знежирене молоко 1,5%

Україна

25кг

2

Сухе знежирене молоко 1,5% ГОСТ

Україна

25кг

3

Сухе незбиране молоко 25%

Україна

25кг

Яєчний порошок

 

1

Яєчний порошок Імперово

Україна

20кг

2

Яєчний порошок ЦЯП

Україна

24,7кг

Детальніше Замовити

Спеції

1

Кориця                               

Індія   

25кг

Соєві продукти

1

Соєвий ізолят Мілуні

Китай

20кг

2

Соєвий ізолят Сіноглорі

Китай

20кг

3

Соєва клітковина

Китай

25кг

4

Соєвий текстурат

Китай

25кг

Сторінки

Новини

Завод Спецій "FOODALLIACE"

Компанія Фудальянс прийняла стратегічні рішення, розвиток власного виробництва і продаж всієї сировини під власним брендом FOODALIANCE SPICE FACTORY LTD.

Переваги:

не залежимо від умов виробників дистрибуційних продуктів, виконуємо довгострокові контракти, просуваємо свій бренд а не чужий, несемо пряму відповідальність за якість продукту, що виробляється, забезпечуємо необхідною якісною документацією і протоколами безпеки продуктів, індивідуально підбираємо продукт за ціною якості згідно контракту зі споживачем.

Важлива інформація

на ринку сухого молока багато пропозицій з ціною нижче в рази ніж у прямого виробника сухого молока, ринок "просить ціну", виробники стратегічних хлібобулочних, м'ясних продуктів намагаються "тримати ціни" при постійному подорожчанні всього сировини, тому "гра з цінами" призводить постачальників не тільки до жорсткої конкуренції, постачальники змушені йти на різні хитрощі за часту молочну суху сироватку видавати за знежирене молоко продаючи в два рази дешевше ніж сухе молоко ДСТУ, наприклад сухе молоко 1,5% ДСТУ на молоко заводах в січні варто по 80грн., а в тендерах на закупівлі прохідні ціни по 40 грн., покупець і продавець в "гонитві за ціною" порушують законодавство, що в підсумку призводить до різних проблем (перевірки контролюючих органів, скасування ПДВ і т.д.).
Завод спецій "Фудальянс" піклується не тільки про власну репутацію і безпеки, турбота про клієнтів-партнерах компанії в пріоритеті для Нас. Тому для споживачів сухих молочних продуктів нами розроблена лінійка аналогів сухого молока як знежиреного 1.5%, так і цілісного 25%, на будь-який запит споживача, продукт пройшов випробування безпеки на мікробіологію і відсутність ГМО, отримані всі необхідні висновки, фізико-хімічні властивості відповідають нормам ТУ. 23.02.2021р.

Співробітництво

За роки роботи на ринку України ми сформували надійні та стійкі партнерські відносини як з підприємствами харчової промисловості, так і з виробниками харчової сировини та інгредієнтів. Разом з тим ми завжди зацікавлені в збільшенні числа наших партнерів. Клієнтам ми готові запропонувати широкий асортимент пропонованої продукції, оптимальні ціни, відстрочку платежу і товарний кредит. Для нових постачальників, зацікавлених в роботі на даному ринку, у нас розроблені програми по впровадженню нових видів продукції і збільшення обсягів продажів в разі присутності продукту на ринку.