Наповнювачі кондитерські

1

Наповнювач абрикос

Україна

10кг

2

Наповнювач ананас

Україна

10кг

3

Наповнювач апельсин

Україна

10кг

4

Наповнювач банан

Україна

10кг

5

Наповнювач вершки

Україна

10кг

6

Наповнювач вишня 

Україна

10кг

7

Наповнювач карамель

Україна

10кг

8

Наповнювач ківі

Україна

10кг

9

Наповнювач полуниця

Україна

10кг

10

Наповнювач журавлина

Україна

10кг

11

Наповнювач крем-брюле

Україна

10кг

12

Наповнювач лісова ягода

Україна

10кг

13

Наповнювач лимон

Україна

10кг

14

Наповнювач малина

Україна

10кг

15

Наповнювач персик

Україна

10кг

16

Наповнювач Рафаелло

Україна

10кг

17

Наповнювач пряжене молоко

Україна

10кг

18

Наповнювач черешня

Україна

10кг

19

Наповнювач чорна смородина

Україна

10кг

20

Наповнювач шоколад

Україна

10кг

Детальніше Замовити
Группа продуктов: 
Картинка: 

Новини

Завод Спецій "FOODALLIACE"

Компанія Фудальянс прийняла стратегічні рішення, розвиток власного виробництва і продаж всієї сировини під власним брендом FOODALIANCE SPICE FACTORY LTD.

Переваги:

не залежимо від умов виробників дистрибуційних продуктів, виконуємо довгострокові контракти, просуваємо свій бренд а не чужий, несемо пряму відповідальність за якість продукту, що виробляється, забезпечуємо необхідною якісною документацією і протоколами безпеки продуктів, індивідуально підбираємо продукт за ціною якості згідно контракту зі споживачем.

Важлива інформація

на ринку сухого молока багато пропозицій з ціною нижче в рази ніж у прямого виробника сухого молока, ринок "просить ціну", виробники стратегічних хлібобулочних, м'ясних продуктів намагаються "тримати ціни" при постійному подорожчанні всього сировини, тому "гра з цінами" призводить постачальників не тільки до жорсткої конкуренції, постачальники змушені йти на різні хитрощі за часту молочну суху сироватку видавати за знежирене молоко продаючи в два рази дешевше ніж сухе молоко ДСТУ, наприклад сухе молоко 1,5% ДСТУ на молоко заводах в січні варто по 80грн., а в тендерах на закупівлі прохідні ціни по 40 грн., покупець і продавець в "гонитві за ціною" порушують законодавство, що в підсумку призводить до різних проблем (перевірки контролюючих органів, скасування ПДВ і т.д.).
Завод спецій "Фудальянс" піклується не тільки про власну репутацію і безпеки, турбота про клієнтів-партнерах компанії в пріоритеті для Нас. Тому для споживачів сухих молочних продуктів нами розроблена лінійка аналогів сухого молока як знежиреного 1.5%, так і цілісного 25%, на будь-який запит споживача, продукт пройшов випробування безпеки на мікробіологію і відсутність ГМО, отримані всі необхідні висновки, фізико-хімічні властивості відповідають нормам ТУ. 23.02.2021р.

Співробітництво

За роки роботи на ринку України ми сформували надійні та стійкі партнерські відносини як з підприємствами харчової промисловості, так і з виробниками харчової сировини та інгредієнтів. Разом з тим ми завжди зацікавлені в збільшенні числа наших партнерів. Клієнтам ми готові запропонувати широкий асортимент пропонованої продукції, оптимальні ціни, відстрочку платежу і товарний кредит. Для нових постачальників, зацікавлених в роботі на даному ринку, у нас розроблені програми по впровадженню нових видів продукції і збільшення обсягів продажів в разі присутності продукту на ринку.