Кунжут - від компанії Фудальянс

Кунжут - одна з найдавніших у світі приправ, часто звана «сезамом», являє собою дрібні насіння каплевидной плоскої форми, світлого кольору, майже білого кольору з характерним ніжним смаком.

Білі насіння найбільш популярні, але зустрічаються в продажу іноді червоні і чорні кунжутне насіння.

У кулінарії використовують білий і чорний кунжут.

Чорний, необроблений - частіше в салатах, він найбільш ароматний.

Білий- для страв з термообробкою.

Насіння кунжуту можуть вживатися в цілому, роздробленому, подрібненому, сиром, очищеному, обжаренном вигляді, або у вигляді порошку. В основному використовуються цілі насіння кунжуту, іноді їх обсмажують для посилення смаку.

Цілі підсушене насіння кунжуту представляють готовий напівфабрикат для:

  кулінарія (салати, соуси, маринади, гарячі страви, м'яса або риби, в тушковані овочі)
 • кондитерська   промисловість (для приготування цукерок, халви, тортів, десертів, для виготовлення карамельних горіхових (халвового) начинок, цукеркових мас і для східних солодощів (грильяж, козинаки), тістечок та інших солодощів)
 • хлібобулочна промисловість (як присипку для здобних булочок, хліба)

Дріжджові хлібобулочні вироби посипають насінням до стадії вистоювання, а кондитерську випічку прямо перед випіканням на водяну або яєчну Помазков для утримання. Це самостійна панірування для дрібноштучного мучного виробництва печива, пряників, рулетиков, слоечек.

Застосовують для:

 • ароматизації
 • структуризації виробів насінням (посипання)

Вимоги до кунжуту:

 1. ступінь очищення

Чистота 99,95%       

Чистота 99,97%       

Чистота 99,98%       

 1. вид

Три головні види сезаму:

 • коричневий,
 • чорний
 • білий.
 1. якісні показники
 • Вологість: не більше 9%
 • Кунжутне насіння не повинно бути затхлим, пліснявим, подвергнувшимся самосогреванию.
 • Зараженість шкідниками не допускається.

Упаковка буває: нові джутові мішки 25кг;

Країна виробник:Індія, Китай.

Насіння кунжуту повинні зберігатися у прохолодному, чистому, сухому місці (з низькою вологістю), без стороннього запаху, не заражене шкідниками на термін до трьох місяців, в охолоджуваному місці - до шести місяців або замороженим - до одного року.

Новини

Завод Спецій "FOODALLIACE"

Компанія Фудальянс прийняла стратегічні рішення, розвиток власного виробництва і продаж всієї сировини під власним брендом FOODALIANCE SPICE FACTORY LTD.

Переваги:

не залежимо від умов виробників дистрибуційних продуктів, виконуємо довгострокові контракти, просуваємо свій бренд а не чужий, несемо пряму відповідальність за якість продукту, що виробляється, забезпечуємо необхідною якісною документацією і протоколами безпеки продуктів, індивідуально підбираємо продукт за ціною якості згідно контракту зі споживачем.

Важлива інформація

на ринку сухого молока багато пропозицій з ціною нижче в рази ніж у прямого виробника сухого молока, ринок "просить ціну", виробники стратегічних хлібобулочних, м'ясних продуктів намагаються "тримати ціни" при постійному подорожчанні всього сировини, тому "гра з цінами" призводить постачальників не тільки до жорсткої конкуренції, постачальники змушені йти на різні хитрощі за часту молочну суху сироватку видавати за знежирене молоко продаючи в два рази дешевше ніж сухе молоко ДСТУ, наприклад сухе молоко 1,5% ДСТУ на молоко заводах в січні варто по 80грн., а в тендерах на закупівлі прохідні ціни по 40 грн., покупець і продавець в "гонитві за ціною" порушують законодавство, що в підсумку призводить до різних проблем (перевірки контролюючих органів, скасування ПДВ і т.д.).
Завод спецій "Фудальянс" піклується не тільки про власну репутацію і безпеки, турбота про клієнтів-партнерах компанії в пріоритеті для Нас. Тому для споживачів сухих молочних продуктів нами розроблена лінійка аналогів сухого молока як знежиреного 1.5%, так і цілісного 25%, на будь-який запит споживача, продукт пройшов випробування безпеки на мікробіологію і відсутність ГМО, отримані всі необхідні висновки, фізико-хімічні властивості відповідають нормам ТУ. 23.02.2021р.

Співробітництво

За роки роботи на ринку України ми сформували надійні та стійкі партнерські відносини як з підприємствами харчової промисловості, так і з виробниками харчової сировини та інгредієнтів. Разом з тим ми завжди зацікавлені в збільшенні числа наших партнерів. Клієнтам ми готові запропонувати широкий асортимент пропонованої продукції, оптимальні ціни, відстрочку платежу і товарний кредит. Для нових постачальників, зацікавлених в роботі на даному ринку, у нас розроблені програми по впровадженню нових видів продукції і збільшення обсягів продажів в разі присутності продукту на ринку.