Кмин

Кмин  (Garum carvi) сімейства зонтичні (Umbelliferae) - дворічна трав'яниста рослина, що виростає у Єгипті.

Приправа кмин володіє глибоким і багатогранним смаком (трохи пекучим), в якому превалює гострота, пряні нотки і трохи гіркоти і сильним пряним ароматом.

Насіння кмину використовують в кулінарії для додання блюдам гострого смаку і вираженого пряного аромату.

Цілі підсушене насіння кмину представляють готовий напівфабрикат для:

  • кулінарія (страви з овочами, в плов, страв з птиці, до яловичини, баранини, м'яса диких тварин (перебиває специфічний запах цього м'яса і покращує його смак)), з додавання цієї прянощі стають дуже ароматними і набувають зовсім інший смак
  • кондитерска  промисловість (додають разом з іншими прянощами, як в тісто, так і як присипка для пряників, печива, рулетиков, слоечек)
  • хлібобулочна промисловість (як присипку для здобних булочок, хліба - особливо з житнього борошна, ароматизують коржі, його використовують при випічці пирогів (кладуть як в саме тісто, так і в начинку - м'ясну, овочеву або сирну))
  • при маринуванні і солінні овочів
  • м'ясна промисловість (ковбаси, паштети, входить до складу пряної суміші для ароматизації копчених ковбас і т.п.)

Кмин використовують як смакову приправу і ароматизатор.

Вимоги до кмину:

Зовнішній вигляд: целого - плоди довгасто-овальної форми, коричневого з буро-зеленуватим відтінком, молотого - порошкоподібного, коричнево-бурого кольору

Аромат - властивий кмину.

Смак - пекучий, гіркувато-пряний.

Не допускаються стороннії присмак і запах

Масова частка вологи не більше 12,0%

Не допускається- зараженість шкідниками хлібних запасів та гнилі і ураженя пліснявою плодів

Зерна повинні бути сухими і розсипчастими, без  сторонніх включень.

Основним виробником Кмину є: Єгипет.

Прянощі зберігають у сухих, чистих, добре вентильованих складських приміщеннях, не заражених шкідниками, при температурі не вище 20 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%.

Для перевірки свіжості —  потріть кілька насіння між пальцями. Запах повинен бути з приємним пряним ароматом і посилюватися при терті. Несвіже насіння буде гірчити.

Термін придатності кмину становить 3 роки.

Новини

Завод Спецій "FOODALLIACE"

Компанія Фудальянс прийняла стратегічні рішення, розвиток власного виробництва і продаж всієї сировини під власним брендом FOODALIANCE SPICE FACTORY LTD.

Переваги:

не залежимо від умов виробників дистрибуційних продуктів, виконуємо довгострокові контракти, просуваємо свій бренд а не чужий, несемо пряму відповідальність за якість продукту, що виробляється, забезпечуємо необхідною якісною документацією і протоколами безпеки продуктів, індивідуально підбираємо продукт за ціною якості згідно контракту зі споживачем.

Важлива інформація

на ринку сухого молока багато пропозицій з ціною нижче в рази ніж у прямого виробника сухого молока, ринок "просить ціну", виробники стратегічних хлібобулочних, м'ясних продуктів намагаються "тримати ціни" при постійному подорожчанні всього сировини, тому "гра з цінами" призводить постачальників не тільки до жорсткої конкуренції, постачальники змушені йти на різні хитрощі за часту молочну суху сироватку видавати за знежирене молоко продаючи в два рази дешевше ніж сухе молоко ДСТУ, наприклад сухе молоко 1,5% ДСТУ на молоко заводах в січні варто по 80грн., а в тендерах на закупівлі прохідні ціни по 40 грн., покупець і продавець в "гонитві за ціною" порушують законодавство, що в підсумку призводить до різних проблем (перевірки контролюючих органів, скасування ПДВ і т.д.).
Завод спецій "Фудальянс" піклується не тільки про власну репутацію і безпеки, турбота про клієнтів-партнерах компанії в пріоритеті для Нас. Тому для споживачів сухих молочних продуктів нами розроблена лінійка аналогів сухого молока як знежиреного 1.5%, так і цілісного 25%, на будь-який запит споживача, продукт пройшов випробування безпеки на мікробіологію і відсутність ГМО, отримані всі необхідні висновки, фізико-хімічні властивості відповідають нормам ТУ. 23.02.2021р.

Співробітництво

За роки роботи на ринку України ми сформували надійні та стійкі партнерські відносини як з підприємствами харчової промисловості, так і з виробниками харчової сировини та інгредієнтів. Разом з тим ми завжди зацікавлені в збільшенні числа наших партнерів. Клієнтам ми готові запропонувати широкий асортимент пропонованої продукції, оптимальні ціни, відстрочку платежу і товарний кредит. Для нових постачальників, зацікавлених в роботі на даному ринку, у нас розроблені програми по впровадженню нових видів продукції і збільшення обсягів продажів в разі присутності продукту на ринку.