Насіння соняшнику

Насіння соняшнику. Залежно від сорту соняшнику насіння розрізняються за формою і розміром, за кольором -чёрние, сірі, з білими смужками по краях або зовсім смугасті. Усередині щільної оболонки (лушпиння) знаходиться ядро ​​насіння, яке
має сіруватий колір, каплевидную форму, щільну, маслянисту структуру.

Ядра соняшника (чищені насіння) застосовуються:

- в кулінарній (для салатів, в мюслі, як добавка до м'ясних, рибних і овочевих страв),
- хлібопекарської промисловості (при випічці багатокомпонентного хліба, і як присипку для здобних булочок, хліба)
- кондитерської промисловості (основа для халви, казінаков, як горіхова основа для приготування кондитерських виробів, цукерок, карамелі, вафель і драже як начинка і посипання)
Використовують ядра, підсмажені в солоному вигляді або в сирому вигляді.

Використання при виробництві борошняних і кондитерських виробів добавки у вигляді ядра соняшнику дозволяє розширити асортимент продукції і значно поліпшити її якість,
Ядра соняшника підвищують харчову та біологічну цінність борошняних виробів.

Вимоги до ядер соняшнику:

Ядра соняшника повинні бути сухими, що не злиплими, без домішок сміття, а також повинен бути відсутнім прогірклий запах і смак.
по вологості:
Стан вологість,%
- Сухе не більше 7,0
- Середньої сухості 7,1-8,0
- Вологе 8,1-9,0
- Сире 9,1 і більше
по засміченості:
Стан смітна домішка,% олійна домішка,
- Чисте не більше 1,0 не більше 3,0
- Середньої чистоти 1,1 - 5,0 3,1 - 7,0%
- Смітна 5,1 і більше 7,1% і більш
Не допускається зараженість шкідниками.

Основним виробником Ядра соняшника є: Україна.
Термін зберігання насіння і ядра соняшнику залежить від правильності сушки, температури і вологості повітря в місці зберігання, регулярності провітрювання приміщення, відсутність шкідників і сторонніх запахів. Зберігати висушені насіння і ядро
соняшнику потрібно при температурі 20 0С і 75% вологості повітря.
- для ядер соняшникового підсушених 6 місяців;
- для ядер соняшникового обсмажених 3 місяці.

Новини

Завод Спецій "FOODALLIACE"

Компанія Фудальянс прийняла стратегічні рішення, розвиток власного виробництва і продаж всієї сировини під власним брендом FOODALIANCE SPICE FACTORY LTD.

Переваги:

не залежимо від умов виробників дистрибуційних продуктів, виконуємо довгострокові контракти, просуваємо свій бренд а не чужий, несемо пряму відповідальність за якість продукту, що виробляється, забезпечуємо необхідною якісною документацією і протоколами безпеки продуктів, індивідуально підбираємо продукт за ціною якості згідно контракту зі споживачем.

Важлива інформація

на ринку сухого молока багато пропозицій з ціною нижче в рази ніж у прямого виробника сухого молока, ринок "просить ціну", виробники стратегічних хлібобулочних, м'ясних продуктів намагаються "тримати ціни" при постійному подорожчанні всього сировини, тому "гра з цінами" призводить постачальників не тільки до жорсткої конкуренції, постачальники змушені йти на різні хитрощі за часту молочну суху сироватку видавати за знежирене молоко продаючи в два рази дешевше ніж сухе молоко ДСТУ, наприклад сухе молоко 1,5% ДСТУ на молоко заводах в січні варто по 80грн., а в тендерах на закупівлі прохідні ціни по 40 грн., покупець і продавець в "гонитві за ціною" порушують законодавство, що в підсумку призводить до різних проблем (перевірки контролюючих органів, скасування ПДВ і т.д.).
Завод спецій "Фудальянс" піклується не тільки про власну репутацію і безпеки, турбота про клієнтів-партнерах компанії в пріоритеті для Нас. Тому для споживачів сухих молочних продуктів нами розроблена лінійка аналогів сухого молока як знежиреного 1.5%, так і цілісного 25%, на будь-який запит споживача, продукт пройшов випробування безпеки на мікробіологію і відсутність ГМО, отримані всі необхідні висновки, фізико-хімічні властивості відповідають нормам ТУ. 23.02.2021р.

Співробітництво

За роки роботи на ринку України ми сформували надійні та стійкі партнерські відносини як з підприємствами харчової промисловості, так і з виробниками харчової сировини та інгредієнтів. Разом з тим ми завжди зацікавлені в збільшенні числа наших партнерів. Клієнтам ми готові запропонувати широкий асортимент пропонованої продукції, оптимальні ціни, відстрочку платежу і товарний кредит. Для нових постачальників, зацікавлених в роботі на даному ринку, у нас розроблені програми по впровадженню нових видів продукції і збільшення обсягів продажів в разі присутності продукту на ринку.